Hakkımızda

Paw Ambalaj olarak sektörde, dezenfektan ve kolonya şişeleri, ilaç kutuları, dispanser pompaları, plastik damlalıkları, PET ve PE şişeleri, tarım şişeleri, kaşık ve ölçekleri, likit şişeleri, kapakları, sprey şişeleri, plastik kavanozları müşterilerimizden gelen taleplere göre düzenleyerek üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Pek çok alanda işletmelerin tercihi olan ambalaj ürünlerini tedarik etmenizi sağlıyoruz. 

Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen firmamız, tecrübeli kadrosu ile çalışmalarını sürdürüyor. Daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Şirketimiz, müşterilerin hizmetine sunduğu son teknoloji ürünlerle ve daha başka birçok seçenekle sektörde ilerlemeyi sürdürmektedir.

Vizyonumuz
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizin kalitesini geliştirerek müşteri beklentilerini karşılamak, yüksek standartlarda iş yapabilmektir.

Misyonumuz
Şirketimizin bünyesindeki her kişi ve müşterilerimizle güvenilir bir ilişki sağlamak, teknoloji ve imkânlarımızı geliştirerek beklentinin ilerisinde bir hizmet sunmaktır.